Kim Jesteśmy

Od ponad dwudziestu lat jesteśmy zespołem tworzącym dekoracje okienne i wystrój wnętrz. Zajmujemy się szyciem firan, zasłon, rolet rzymskich, ekranów i innych ozdób, nie tylko okiennych. W naszej ofercie znajdą Państwo obrusy, czy poduszki. Dysponujemy możliwością zamówień różnych systemów montażu, takich jak szyny typu KS, czy karnisze. Dzięki naszemu doświadczeniu gwarantujemy najwyższą jakość usług i profesjonalną obsługę. W naszym sklepie stacjonarnym znajdą Państwo ogromny wybór tkanin nadających się doskonale na firany, zasłony, rolety, czy poduszki. Szyjemy na wymiar, realizując indywidualne zamówienia. Dzięki temu nie straszne są nam żadne projekty. Niestandardowe wysokości, okna okrągłe, owalne, skośne, czy półokrągłe nie stanowią dla nas żadnego problemu. Zajmujemy się również zdejmowaniem miar z okien u naszych klientów, a także dowozem i zawieszaniem wszystkich wykonanych u nas produktów. W naszej ofercie znajdą państwo także usługę zdejmowania, prania i zawieszania firan, zasłon, rolet rzymskich bezpośrednio u klientów.

W naszej firmie panuje przyjazna, miła i ciepła atmosfera. Z chęcią pomożemy w doborze tkanin, kolorów i wzorów. W naszym sklepie na pewno znajdą Państwo coś dla siebie. Współpracujemy z takimi firmami jak: Ridex, Margo Textil, Spagnolo, Ozlem, Foresst Polska.

Jednym z naszych największych projektów były firany oraz lambrekiny szyte na zamówienie dla Muzeum Archidiecezjalnego w Poznaniu.

Nasi Liderzy

Eleonora

Główna Krawcowa, Projektantka Dekoracji Okiennych

Pasjonatka szycia, od lat realizuje się w zawodzie krawca tworząc firany, rolety i zasłony, a także inne projekty - np. ręcznie wykonywaną biżuterię. Ciągle się rozwija uczęszczając na różnego rodzaju kursy krawieckie. Przewodzi naszemu zespołowi nadzorując pozostałych krawców i projektantów.

Małgorzata

Projektantka Wnętrz, Doradca

Artystyczna dusza z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu wnętrz i mnóstwem zrealizowanych projektów, zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Precyzyjna i cierpliwa, doradza naszym klientom w wyborze tkanin i wzorów, a także pomaga reszcie zespołu przy rozwiązywaniu trudnych projektów.